İade & Değişim

Tüm ürünlerimizde masrafsız iade ve değişim imkanı bulunmaktadır. Ürün paketinden çıkan iade ve değişim formu üzerindeki iade kodu ile tarafımıza ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. İade süresi 14 gündür.

Almış olduğunuz ürünü ürün paketinden çıkan iade&değişim formunu doldurup bu form ile birlikte geri göndererek iade edebilir veya istenilen beden, renk veya farklı bir ürün ile değişim yapabilirsiniz.

Abiye ürünler tek kullanımlık ürün statüsünde olduğundan ürünün size ulaşmasını takip eden 36 saat içinde geri gönderilmesi gerekmektedir. Aksi durumda iade kabul edilmeyecektir.

İade olan ürünlerde gönderinizin bize ulaşmasının ardından gerekli kontroller yapılarak iadenizin onaylanması durumunda, iade kargonuzun bize ulaşmasını takip eden ilk cuma günü iadeniz gerçekleştirilecektir.

*Yurtdışından iade ve değişim durumunda kargo masrafları ve gönderilen ürünün Türkiye’ye girişinde çıkabilecek gümrük masrafları alıcı tarafından karşılanmalıdır.

Join the conversation

ALIŞVERİŞ ÇANTASI 0

İstek listesi

Oturum aç

Hesap oluştur

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Şifre Kurtarma

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.

Select your currency
EUREuro
×