website
İçeriğe atla

+90 532 272 57 09

Tesettür Abiye & Giyim Mağazası

News

Online Abiye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Merve Yıldız 03 Oct 2023

Mağaza seçeneklerinin fazla olması, kolay iade koşulları sayesinde internet alışverişlerinin günden güne yaygınlaştığı söylenmektedir. Yapılan araştırmalara göre internet alışverişlerinin %60’ını giyim alışverişleri oluşturmaktadır. Giyim alışverişlerinin de büyük bir çoğunluğu kadınlar tarafından yapılmaktadır. İnternetten giyim alışverişi dendiğinde akla sadece bluz, pantolon, pijama gibi türler gelmemelidir. Artık günümüzde internetten abiye dahi alınmakta, özel tasarım tesettür abiye satışları yapılabilmektedir. Ancak internetten abiye alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Aşağıda sıraladığımız önemli noktaları dikkate alarak alışverişlerinizi gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

  1. Güvenilir siteleri tercih edin

İnternet alışverişlerinde en önemli husus, satın alım yapılan sitenin güvenilir olmasıdır. Bu yüzden alışveriş yapmadan önce satın alım yaptığınız web sitesinin güvenilir olup olmadığını araştırmalı, kullanıcı yorumlarını okumalısınız.

  1. Elbisenin özelliklerini kontrol edin

Modelini beğendiğiniz bir elbiseyi internetten satın almadan önce şu 3 kriteri dikkatlice incelemeniz öneriliyor: beden, kumaş, fiyat.

  1. Teslim süresini öğrenin

Kimi web siteleri aynı gün kargo seçeneği sunarken kimi web siteleri abiye elbise, tesettür elbise modelleri için 30 güne kadar teslim süresi sunuyor. Alışveriş yapmadan önce web sitesinin kaç günde ürünü teslim ettiğini öğrenmeyi ihmal etmeyin.

  1. Fiyat karşılaştırması yapın

İnternet alışverişlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi şüphesiz ki hızlı bir şekilde fiyat karşılaştırması yapılabilmesidir. Beğendiğiniz tesettür abiye modelinin fiyatını farklı alışveriş sitelerinde kontrol etmeli, sizin için en avantajlı olan siteyi tercih etmelisiniz.

  1. Kargoyu kontrol ederek teslim alın

Sadece giyim için değil, internetten yapılan tüm alışverişler için geçerli olan noktalardan biri de gelen kargonun kuryenin yanında kontrol edilerek açılmasıdır. Çünkü bazı güvenilir olmayan firmalar sipariş edilen üründen başka bir ürün göndermekte ve iade işlemlerini yapmamakta. Bu gibi can sıkıcı durumlar ile karşılaşmamak için kargonuzu teslim almadan önce kontrol etmeli, yanlış ürün olduğunu tespit ettiğinizde ürünü teslim almamalısınız.

930 x 520px

SPRING SUMMER LOOKBOOK

Sample Block Quote

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis.

Sample Paragraph Text

Praesent vestibulum congue tellus at fringilla. Curabitur vitae semper sem, eu convallis est. Cras felis nunc commodo eu convallis vitae interdum non nisl. Maecenas ac est sit amet augue pharetra convallis nec danos dui. Cras suscipit quam et turpis eleifend vitae malesuada magna congue. Damus id ullamcorper neque. Sed vitae mi a mi pretium aliquet ac sed elitos. Pellentesque nulla eros accumsan quis justo at tincidunt lobortis deli denimes, suspendisse vestibulum lectus in lectus volutpate.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu email zaten kayıtlı

Shop the Lookbook

Seçenek Seçin

Son Görüntülenenler

Düzenle
Back In Stock Notification
this is just a warning
Giriş yapın
Sepet
0 ÜRünler